Search here...
0
TOP

Ja som Renka a spolu s mojim manželom Richardom sa ti budeme snažiť prinášať na tieto stránky čo najviac z nášho života módnych návrharov.

Okrem toho, že sme “podnikatelia od srdca” tak sme ja rešpektujúcimi rodičmi 1,5 ročného Richarda Viliama.

O čom je The life of dressmakers?

Budeme tu s tebou zdieľať svoju cestu za splnením svojich snov. Verím, že to bude pre teba inšpiratívne a že si z našich skúseností vezmeš práve to, čo aktuálne budeš potrebovať.

Zdieľame iba svoje názory a skúsenosti.

Nehráme sa na žiadnych vševedov. Nemyslíme si, že tá naša pravda je jediná správna. Iba s vami chceme zdieľať našu cestu, to čo zafungovalo nám. Možno tieto naše skúsenosti pomôžu niekomu, kto rieši výzvy vo svojom živote ktoré sme riešili my pred pár mesiacmi či rokmi.

Budeme tu písať názory ktoré sú naše, z nášho uhla pohľadu, ktoré fungovali nám. Samozrejme, nemusíš so všetkým súhlasiť a my to plne rešpektujeme. Ďakujeme za rešpekt aj z tvojej strany, aj keď možno budeš mať na niektoré témy iný názor. Je to v poriadku.

LIFESTYLE blog

Blog je zameraný na lifestyle. To znamená, že tu budeme rozoberať rôzne témy z bežného života.

Podľa toho čo akutálne riešime. Nikedy to bude o tom ako sme dosiahli nejaký úspech, inokedy o tom ako sme padli. Niekedy zas o tom ako si udržať poriadok v dome aj hlave a inokedy o tom ako zvládnuť dieťa ktoré odmieta jesť.

Tešíme sa, že si tu s nami ❤

Ak sú ti naše myšlienky a postoj k životu blízke, určite nás sleduj aj na INSTAGRAMe a YOUTUBE, kde ti budeme ukazovať z násho života ešte viac.